Poloha: obec Lednice, cca 9 km od sjezdu z D2, hotel je součástí areálu zámku Lednice, těsně přiléhá k zámeckému náměstí, budově zámku a zámeckým zahradám

Typ ubytování: historická stavba původně sloužící pro účely ubytování hostů knížecí rodiny, moderně vybavená, ale zařízená v zámeckém stylu, s křišťálovými lustry, dekorativními tapetami, knížecí apartmán dokonce s manželskou postelí s nebesy

Pokoje: pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, TV, připojením k internetu, některé pokoje mají navíc klimatizaci, výhled do zahrad či postel s nebesy. Celkem 25 pokojů a 58 lůžek.

Stravování: v ceně ubytování je bufetová snídaně. Součástí hotelu je bezbariérová restaurace se salonkem s celkovou kapacitou 70 osob (50 míst v restauraci + 20 míst v salonku) s nabídkou české a moravské kuchyně a výběrem vín z Chateau Valtice, Vinné sklepy Valtice. K dispozici rovněž letní zahrádka s kapacitou 45 osob, cukrárna a vinný sklep s kapacitou až 80 osob (s možností degustace vín, cimbálové muziky či živé kapely, např. kláves a saxofonu)

Služby: kongresové sály s kapacitu až 150 osob (místnosti lze rozdělit mobilními stěnami), vhodné pro pořádání oslav, tanečních zábav, školení, seminářů atd. Technické vybavení: řečnický pult, bezdrátový mikrofon, mixážní pult, ozvučení, digitální projektor, promítací plátno, internetové připojení (28 zásuvek nebo Wi-Fi)

Parkování: omezená parkovací místa na hotelovém parkovišti nebo na centrálním parkovišti cca 300 m od hotelu (s možností proplacení parkovacího dokladu)

Poloha: obec Zaječí, 15 km od Mikulova, cca 20 km od sjezdu z D2

Typ ubytování: ubytovací komplex s vlastním vinařstvím umístěný uprostřed malebných vinic

Pokoje: stylové pokoje vybavené sprchovým koutem, WC, minibarem, TV, Wi-Fi, některé i klimatizací, vyhlídkou, terasou a lednicí, apartmány navíc i vířivkou. Celkem 132 pokojů a apartmánů umístěných v několika budovách, 350 lůžek.

Stravování: v ceně ubytování snídaně formou bufetu, k dispozici je restaurace (120 míst) s venkovní terasou (160 míst) nabízející moravskou i mezinárodní kuchyni, vinárna (55 osob), vinotéka a vinný sklípek (20 osob) sloužící k pořádání degustací, rautů, oslav narozenin a svateb. Možnost cimbálové muziky. Retro music club s pravidelnými tanečními párty, DJ a bohatou nabídkou nápojů podávaných na 4 barech.

Služby: 4 konferenční prostory s technickým vybavením pro účely jednání, školení, eventů, wellness centrum, bazén s protiproudem, vodní bar, vířivka, masáže, finská, bio a aromaterapeutická sauna, ochlazovací bazén a odpočinková zóna, fitness centrum na ploše 250 m2, 40 strojů, kardio zóna, možnost osobního trenéra a kruhových tréninků sportovní masáže. Z aktivit střelba, půjčovna kol, Segway, adventure park, hřiště s umělou trávou a tenis ve sportovním areálu Zaječí, kiting na nádrži Nové Mlýny.

Parkování: parkoviště v areálu

Poloha: obec Bukovany, 6 km od Kyjova, 30 km od sjezdu z dálnice D2

Typ ubytování: hotelový komplex vystavěný v tradičním slováckém stylu, restaurační a ubytovací zařízení umístěné v mlýnském stavení, slováckých chalupách, vinných „búdách“ a rozhledna ve větrném mlýně

Pokoje: pokoje v chalupách v rustikálním selském stylu ve standardu 3* jsou vybavené koupelnou se sprchou, WC, fénem, TV a Wi-Fi. Celkem 53 lůžek a 15 přistýlek.

Stravování: v ceně ubytování je bohatá snídaně v selském stylu, nekuřácká mlynářská restaurace s 80 místy a hracím koutkem pro děti nabízí staročeskou a regionální kuchyni a bohatou nabídku jakostních a přívlastkových moravských vín, ve vinném sklepě se 75 místy se odehrávají řízené degustace, hudební večery s cimbálovou muzikou a lidovými kroji, případně DJ i harmonikář

Služby: konferenční prostory pro 35 až 100 v divadelním uspořádání pro účely seminářů, školení a pracovních meetingů, seminární služby a technické vybavení včetně flipchartu, plátna, dataprojektoru, audiotechniky, notebooku, Wi-Fi, kopírky, LCD TV, sportovní, zábavní a indoorové aktivity (teambuildingy, hry, lukostřelba, minigolf, nafukovací bubliny atd.)

Parkování: parkoviště v areálu hotelu