Poloha: Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Typ ubytování: luxusní wellness hotel nabízí ubytování v klidném prostředí s výhledem  na centrum Mariánských Lázní. Je ideálním místem k aktivnímu odpočinku pro jednotlivce, golfovou a kongresovou turistiku s využitím veškerých spa & wellness procedur.

Pokoje: 87 komfortních pokojů, z toho 62 pokojů je dvoulůžkových, 1 pokoj jednolůžkový, 22 apartmá a 2 mezonetová apartmá Royal a Esplanade.  Všechny pokoje jsou klimatizované s možností individuálního nastavení a jsou vybaveny telefonem s hlasovou schránkou, Wi-Fi, minibarem, trezorem a SAT LCD TV s 80 programy.  Prostorné mramorové koupelny mají hydromasážní vany, sprchové kouty, vysoušeč vlasů a beauty zrcadlo.

Stravování: Lobby bar, restaurace Edward VII. a celoroční terasa Kolonáda  se zimní zahradou. Bohaté snídaně formou bufetu.

Služby: Balneo centrum – klasické masáže, parafínové zábaly, slatinné zábaly, elektroléčba, perličkové, minerální a uhličité koupele,   hydrojet, floating, dermajet, presojet, thermojet. Konferenční prostory – 6 konferenčních místností vybavených Wi-Fi zdarma, technickým zařízením a klimatizací. Golf v hotelu jsou k dispozici dva špičkové golfové simulátory, Pitch&Putt tréninkové hřiště a devět venkovních putting greenů. Služby profesionálního golfového trenéra, zajišťování green fee a dopravy na golfová hřiště.  Golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně a driving rangese nachází 5 minut autem od hotelu. Dalších 7 – 18ti jamkových golfových je vzdáleno 20 – 80 minut autem od hotelu.

Parkování: zdarma před hotelem

Zajímavosti: Mariánské Lázně, nejmladší z proslulého trojúhelníku západočeských lázeňských měst, usilují spolu s dalšími deseti městy ze sedmi zemí o zápis na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Návštěvu tohoto města si nenechalo ujít mnoho významných kulturních, vědeckých i politických osobností z celého světa.

Poloha: Praha 1 – Nové Město, v pěší zóně v dolní části Václavského náměstí, 5 – 10 minut pěšky od Náměstí Republiky a Staroměstského náměstí, nedaleko Karlova mostu a dalších historických objektů v centru, v blízkosti obchodů, restaurací a barů

Typ ubytování: secesní chlouba Václavského náměstí z počátku 20. století. Původně dva samostatné hotely Ambassador a Zlatá husa se spojily v roce 1964.

Pokoje: 162 prostorných pokojů (cca 30m2) včetně rodinných apartmánů s dochovaným dobovým nábytkem uchovávají tradici staré Prahy. Každý pokoj má vlastní koupelnu (vana i sprcha nebo pouze vana) s toaletou, minibar, trezor, SAT TV, telefon, fén, Wi-Fi zdarma. Klimatizace je centrální.

Stravování: snídaně formou bufetu. Restaurace Plzeňská rychta v suterénu hotelu nabízí klasickou českou, ale i mezinárodní kuchyni. Obědy a večeře pro skupiny se podávají v secesní Francouzské restauraci – na objednávku. K dispozici je také Lobby bar

Služby: nádherný secesní Kongresový sál s kapacitou až 800 osob včetně sezení na balkonech. Celé konferenční centrum hotelu zahrnuje secesní konferenční místnosti různých velikostí s celkovou kapacitou až 1100 osob. Thajské masáže v komfortně zařízených soukromých místnostech s vlastní koupelnou

Parkování: ve dvoře hotelu (omezený počet) nebo v garážích nedaleko hotelu