Praha

Vaše dovolená v srdci Evropy

Vítejte na stránkách

Tchequie Tour

Jsme cestovní agentura zaměřená na příjezdový cestovní ruch nejen do České republiky, ale do celé střední Evropy (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Německo a Rakousko). Tchequie Tour znamená v překladu Česko Tour.

Tradičně organizujeme pobyty u nás a v sousedních destinacích pro klienty z francouzsky mluvících zemí. Nově bychom rádi nabídli služby firmám a turistickým skupinám, ale také rodinám a párům  i jednotlivcům  z Čech, Moravy a Slezska. Zajištujeme klasické turistické služby, jako ubytování, stravování, dopravu, prohlídky s průvodcem, výlety, kulturní akce, pestré zážitkové programy.

Naší specialitou je organizace originálních cest, pobytů ušitých na míru, firemních a incentivních akcí, vzdělávacích přednášek, unikátních zážitků. Zprostředkováváme tematické výlety a exkurze z oblasti sociální, zemědělské, umělecké, průmyslové i vědecko-technické. Zařídíme vám odborné či privátní prohlídky, setkání se zástupci firem a institucí. Pořádáme konference, školení a semináře dle vašeho přání.

Nechte se provést našimi destinacemi a objevte s námi to nejlepší ze srdce Evropy!

Prague Castle with Charles Bridge in the evening,

Praha

Objevit

Aktivity v různých doménách

Česká republika

Česká republika

Objevit

Nabízíme objevování vašeho regionu podle témat

Střední Evropa

Střední Evropa

Objevit

Zákazníci vždy spokojeni

Speciální nabídka

Speciální nabídky
Tematické programy

Objevit