O nás

Vážení klienti, partneři a kolegové,

S potěšením vám představujeme naši cestovní agenturu Tchequie Tour, v překladu Česko Tour. Sídlíme v Praze a zaměřujeme se na příjezdový cestovní ruch. Nabízíme služby nejen v České republice, ale i v celé střední Evropě (na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Rakousku a Německu).

Naši klienti přijíždějí obvykle z francouzsky hovořících zemí. Vzhledem k bohatým znalostem, dlouholeté praxi v oboru a současné situaci v turismu nabízíme nyní naše služby i pro českou klientelu.

První společnost byla založena jako cestovní agentura v roce 2009, v roce 2012 jsme již jako cestovní kancelář s platnou pojistkou proti úpadku rozšířili naše služby a náš tým nabízí v součtu až 50 let zkušeností z různých profesí v oblasti cestovního ruchu. Organizujeme zejména skupinovou turistiku.

Tchequie Tour dodává širokou škálu služeb v souladu s Vašimi požadavky a rozpočtem a v optimálním poměru kvalita/cena. Naše služby kontrolujeme pravidelně a osobně přímo na místě.

Kolektiv našich pracovníků Vám s nadšením zprostředkuje Vámi vybrané služby a bude pečovat o Vaše pohodlí a zážitky během dovolené či firemních akcí. Mezi naše hlavní přednosti patří osobní přístup, rychlá komunikace a originální nápady.

Děkujeme za Váš zájem a důvěru. Bude pro nás ctí s Vámi spolupracovat a organizovat pro Vás zájezdy, poznávací okruhy a pobyty.

Přejeme Vám šťastnou cestu!

PRO

Služby:

  • Ubytování v hotelech, penzionech, hostelech, ubytovnách, lázeňských zařízeních
  • Stravování, ochutnávky, večery s hudbou, gastronomické zážitky, degustační menu, národní speciality, regionální produkty
  • Doprava, projížďky na lodích, pronájmy vozu či půjčení kola
  • Klasické turistické programy, prohlídky historických měst, hradů a zámků, lázní, památek UNESCO, národních parků
  • Rezervace představení, oper, koncertů vážné hudby, zajištění Vašich vlastních vystoupení
  • Prohlídky s průvodcem, asistence a doprovody, tlumočení
  • Originální, privátní a speciální prohlídky, zážitková turistika, služby na míru
  • Tematické programy, odborné a vzdělávací přednášky, výlety a exkurze v různých oborech a podnicích (věda a technika, zemědělství a potravinářství, sociální služby,  setkání se zástupci firem a institucí)
  • Konference, školení, semináře, jednání, incentivní programy, kongresová turistika
Frantisek-Pochmon-1

František Pochmon

JEDNATEL

frantisek.pochmon@tchequie.cz

Katerina-Krivohlava

Kateřina Křivohlavá

PRODUKTOVÝ MANAGER

tchequie@tchequie.cz

Obrázek1

Šárka Malinová

OBCHODNÍ REFERENT

info@tchequie.cz