HOTEL TAMMEL 4*

ea_hotel_tammel_building_1
4m0a2013
ea_hotel-tammel_pokoj1_3
ea_hotel_tammel_koupelna_5
4m0a1975
ea_hotel_tammel_maly_kongres_1
eahotel_tammel_wellness_1
eahotel_tammel_swimming-pool_3
4m0a7781
ea_hotel_tammel_building_1 4m0a2013 ea_hotel-tammel_pokoj1_3 ea_hotel_tammel_koupelna_5 4m0a1975 ea_hotel_tammel_maly_kongres_1 eahotel_tammel_wellness_1 eahotel_tammel_swimming-pool_3 4m0a7781

Poloha: Jičín, nedaleko historického centra

Hotel: nový moderní hotel je tvořený dvěma propojenými budovami s dvěma restauracemi, dvěma konferenčními sály a wellness centrem. Je ukázkou současné architektury zasazené ve velmi zajímavém historickém kontextu a terénu.

Pokoje: 45 pokojů – 30 dvoulůžkových, 14 dvoulůžkových Deluxe, 1 čtyřlůžkový rodinný pokoj, celkem 92 lůžek. Všechny pokoje mají klimatizaci, Wi-Fi, SAT LCD TV, elektronický trezor, minibar, postele s vysokými matracemi a protialergickým ložním prádlem, prostorné skříně a dostatek úložných prostor, psací stůl s lampou, židle a křesla. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, mají závěsné Rimfree WC a velkoplošné barevně osvětlené zrcadlo. Pokoje Deluxe jsou prostornější, navíc v nich dostanete župany a pantofle a 2x minerální vodu 0,75 l (doplňuje se každý den).

Stravování: snídaně formou bufetu se podává v hotelové restauraci Anna, dále je k dispozici druhá restaurace Sněmovna na Tamlovce s kapacitou 100 míst uvnitř a 20 míst venku. Podávají se tradiční české pokrmy, ale i atraktivní tematická menu. Pro konferenční akce je zde bohatá nabídka standardního i bufetového menu, coffee breaků a rautů.

Služby: 2 variabilní a plně klimatizované konferenční sály (160 m2 a 178 m2) s Wi-Fi, projektory a potřebnou audiotechnikou pro kongresové a konferenční akce. Bezpečnostní schránky na pokojích, prodej hygienických potřeb a cigaret, zdarma k zapůjčení dětská postýlka, žehlička a žehlicí prkno, nebo deštník (oproti záloze). Wellness a fitness centrum, relaxační masáže, široká nabídka vnitřních a venkovních sportovních aktivit v centru Městského stadionu (cca 1 km od hotelu), kde se nachází Aquacentrum, sportovní haly, fotbalová hřiště, atletické dráhy, kurty a zimní stadion.

Parkování: kryté garáže a venkovní parkoviště (20 + 20 stání)